SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Amkspor.com / DIŞ HABERLER

David Moyes’in kovulmasının ardından geçici olarak geçtiği Manchester United’ın başında ilk maçıda galibiyet alan Ryan Giggs’in sevinci kısa sürdü. Babasının sert eleştirilerine maruz kalan Giggs, sahtekar ve yalancılıkla suçlandı.

The Sun’a konuşan Danny Wilson, Giggs’e diğer oğlu Rhodri Giggs’in eşi ile ilişki yaşadığı için kızgın olduğunu söyledi. Hırsını alamayan baba “Ona banyo küvetine su koymada bile güvenmem. Manchester United teknik direktörlüğünde de hiç güvenim yok. Giggs sahtekar, yalancı biridir. Manchester Unitedlı futbolcular ona nasıl güvenir? Bir insan yaptıklarıyla değerlendirilir” diyerek sert eleştirilerde bulundu.

Giggs’in kardeşinin eşi ile yaşadığı ilişkiye de değinen Wilson “İyi futbolcu olduğunu kabul ediyorum, ama onun aklı başka şeyde. Bana ve kardeşi Rhodri’ye yaptıklarından dolayı özür bile dilemedi. Kanser hastalığımın durumunu da sormadı. Teknik direktör olan birine güven duyulması gerekir. Futbolda ona saygı duyulabilir, ama kardeşini çok kırdı. Korkak biri. Oğlum Rhodri Giggs de, Ryan Giggs’in Manchester United’ın teknik direktörü olduğunu öğrenince, ‘Fare yılan gibi sürünür gider’ mesajını attı” dedi.

Yayınlanma Tarihi:16:33,