SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Birinci beraberlikten puandan memnun

Giresunspor Teknik Direktörü Mehmet Birinci, takımının Anadolu Selçukluspor karşısında aldığı bir puanın iyi sonuç olduğunu söyledi.

Güncellenme: 18:39, 27/04/2014
Birinci beraberlikten puandan memnun

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta sahasında Konya Anadolu Selçukluspor ile 1-1 berabere kalan Giresunspor’un teknik direktörü Mehmet Birinci, “Bugünkü oyuna göre 1 puan çok iyi” dedi.

Birinci, karşılaşma sonrası düzenlediği basın toplantısında, rakipleri karşısında iyi futbol sergileyemediklerini söyledi. Sahadan galip ayrılamamalarına rağmen 1 puan aldıklarına da üzülmediklerini kaydeden Birinci, “Bugünkü oyuna göre 1 puan çok iyi. Bazen böyle aksaklıklar oluyor” diye konuştu.

Konya Anadolu Selçukluspor’un iyi bir ekip olduğunu ifade eden Birinci, “Korktuğumuz bir takımdı. Ne yapacağı belli olmayan bir takımdı, öyle de oldu” dedi.

Birinci, şampiyonluklarını bugün ilan edemediklerini ancak haftaya Hatayspor karşısında iyi sonuç alarak şampiyon olacaklarını vurgulayarak, “Bugün rakiplerimizden biri de puan kaybetti. Onun için 1 puan bizim için iyi oldu. Eve lazım olan komşuya verilmez. Bu şampiyonluk bize lazım. Haftaya şampiyonluğumuzu ilan edeceğiz” ifadelerini kullandı.