SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yatkın olduğu pist ve mesafede Tozan

Bu yarış için gerçekleştirmiş olduğu hazırlıklarında çok başarılı görünen Tozan, yatkın olduğu pist ve mesafeye çıkıyor. Dişine göre rakipleri yanında start alacak olan safkanın fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

Güncellenme: 09:20, 26/04/2014
Yatkın olduğu pist ve mesafede Tozan

Er­dem ER­GÜ­DEN

1.AYAK: Formlarını çok beğenip birbirine yakın bulduğum SER ATAKAN, CEMRESU, AKCANIM ve MERKÜRÜN KIZI isimli taylar arasındaki mücadele kazananı belirleyecektir.

2.AYAK: Etkili formunu koruyan BIG FATHER yine birinciliğe yakın görünüyor. En sert rakiplerinin çok iyi durumdaki EYMENİM ve DIDYME olmasını bekliyorum. LANISTA'ya dikkat.

3.AYAK: Artan kondisyonuyla oldukça beğenilen CİHANEFE yarıştaki en iddialı isimdir. Kaliteli safkan BESLENEY en ufak hata affetmez. KIRMANŞAH ve GÜMÜŞSOY daha sonra düşünülmeli.

4.AYAK: Yatkın olduğu pist ve mesafeye çıkan TOZAN, oldukça uygun rakipleriyle start alıyor. Hazırlıklarında da iyi görünen safkanın kazanmasını bekliyorum.

5.AYAK: Titiz çalışmaları bulunan ALWAYS PRESIDENT kazanmaya yakın olan safkandır. Fit durumuyla KEMALHAN en ufak bir hata affetmez. BAŞTACIM ve DUTYFREE bu ayağın sigortaları.

6.AYAK: İdmanlarında iyi görünen ÇUKUROVA FIRE, REWARDING GIRL ve MITELO başta olmak üzere, GANJ, SEKVENS ve BIN FIRE sırasıyla değerlendirilmeli. Bol şanslar.

TAHMİN 6-5-1-4 6-4-2-3 5-4-2-6 4 1-6-2-3 5-7-3-6-8-1