SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Canalioğlu, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, karşılaşmada iyi mücadele ettiklerini belirterek, “Hedefimize giden yolda bir engeli daha aşmanının mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz. Bunu yaşatan futbolcularımızı kutluyoruz” dedi.

Oyuncularının yardımlaşmasının üst düzeyde olduğunu vurgulayan Canalioğlu, “Takım birliği, olgusu içinde takım ruhunu oluşturduk. Dayanışma en üst düzeydeydi. Bayağı pozisyon bulduk ama buna rağmen 2-1 bitti. Zevk ve keyif vermeye devam ediyoruz. Bundan sonra kazanıp hedeflediğimiz yere ulaşacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Bourceanu ve Yusuf’un açıklamaları

Bordo-mavili takımın Rumen oyuncusu Bourceanu, Gaziantepspor karşısında iyi koşup, mücadele ettiklerine değinerek, “Belki çok iyi oynadığımız maçlardan biri değildi ama kazanmayı başardık. İkinci yarı Gaziantepspor bastırdığı için biraz zorlandık. Sonuçta maçı kazandığımız için mutluyum” ifadesini kullandı.

Bourceanu, direkten dönen şutu konusunda ise “Benim için olası bir durum değil. Bu tür pozisyonlara çok az giriyorum. Gol olmasını çok isterdim” dedi.

Yusuf Erdoğan ise zor bir maç yaptıklarını belirterek, “Ligin boyu kısaldıkça herkesin puan ihtiyacı daha da artıyor. Biz de Avrupa kupalarına katılmak için kazanmalıydık. Kazandığımız için mutluyuz. Önümüzde 9 puan var. Bu puanların hepsini alarak ligi tamamlamak istiyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Trabzonspor – Gaziantepspor maçının ardından

Yayınlanma Tarihi:21:46,