SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Amkspor.com / DIŞ HABERLER

İngiltere Premier Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Chelsea’nin başarılı Menajeri Jose Mourinho, İngiltere Futbol Federasyonu’na (FA) sert eleştirilerde bulundu.

Daha önce hakemleri eleştirdiği için Federasyon tarafından para cezasına çarptırılan Mourinho “Bazıları cebimdeki parayı almak istiyor sanırım. Ben birisinden para isteyeceğim zaman genelde özel olarak isterim. Öyle herkesin içinde istemem” diyerek Federasyon’un cezasını alaya aldı.

Konuşmaktan çekindiğini belirten Portekizli çalıştırıcı “Gerçekleri anlatamıyorum çünkü kendimi özgür hissetmiyorum. Her konuşmamım altında bir şeyler aranıyor. Hakemlere iyi diyorum olmuyor, kötü diyorum olmuyor. Ne yapacağımı bilemedim” dedi.

Federasyon’un yaptığı fikstürü de eleştiren Mourinho “Biz Şampiyonlar Ligi’nde İngiltere’yi temsil ediyoruz. Ancak İngiltere Futbol Federasyonu, bunu pek istemiyor sanırım. Yarı final maçından 2 gün önceye lig maçı koyuyor. İtiraz etmemize rağmen neden göstermeden itirazımızı kabul etmiyor. Bunu anlamış değilim” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:12:34,