SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Amkspor.com / DIŞ HABERLER

Milan’ın sorunlu futbolcusu Mario Balotelli’nin Roma karşılaşmasında oyundan alındıktan sonra Teknik Direktör Clearence Seedorf’a verdiği tepki İtalya’da gündeme oturdu. Yıldız futbolcunun karşılaşmanın ardından Zvonimir Boban, Giancarlo Marocchi ve Cristian Panucci ile ilgili yaptığı açıklamalar ise olayların daha da büyümesine neden oldu.

Futbolcuyu sert bir şekilde eleştiren Marocchi “Bence Milan’ın en büyük sorunu Balotelli. Tıpkı Inter’de sergilediği sorumsuz hareketleri tekrarlıyor. Dört gol atarak beklentileri karşıladığını sanıyor. Milan’ın vakit kaybetmeden Balotelli’yi satış listesine koyması lazım” dedi.

Milan’ın eski yıldızlarından Boban ise “Balotelli yaptığı hareketlerden ve açıklamalardan utanmalı. Eleştirilmeye gelemiyor. Bu nedenle de kendisini geliştiremiyor. Roma karşılaşmasında sahada dolaşmaktan başka bir şey yapmadı. Arkadaşlarının emeğine saygısızlık etti” şeklinde konuştu.

Balotelli daha önce de Inter Milan ve Manchester City’de disiplinsiz hareketleri nedeniyle teknik direktörleri ile sorun yaşamıştı.

Yayınlanma Tarihi:16:35,