SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin Spor Toto Süper Lig’de yarın oynayacağı ve cezası nedeniyle sadece kadın ve çocuk taraftarların izleyebileceği Çaykur Rizespor maçı için dağıtılan davetiyeler tükendi.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, “Fenerbahçemizin, kadın ve çocuk taraftarlarımıza oynayacağı Çaykur Rizespor maçının biletleri tükendi. Gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı tüm taraftarlarımıza teşekkür ederiz” ifadeleri kullanıldı.

Sabah erken saatlerde Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaki dağıtım noktalarında kuyruğa giren taraftarların yoğun ilgisi nedeniyle, normalde öğle saatlerinde başlaması planlanan dağıtım saat 10.00’a alındı. Stat çevresinde uzun kuyruklar oluşturan sarı-lacivertli taraftarlar, biletleri 2,5 saat içinde tüketirken, dağıtımın sona erdiği duyurulmasına rağmen, taraftarlar kuyruktan ayrılmadı. Bu sırada kuyruğa yeni taraftarların eklendiği görüldü.

Bu arada, 50 bini aşkın biletin dağıtıldığı öğrenilen Çaykur Rizespor karşılaşması, daha önce 41 bin davetiyenin verildiği ve ilk kez kadın ve çocuklar önünde oynanan Manisaspor maçını da geride bıraktı.

Ayrıca, stattaki dağıtım noktasının yanı sıra İstanbul’daki çeşitli Fenerium’larda da dağıtım yapıldı.

Bilet gişelerinde şampiyonluk izdihamı 1 kilometrelik davetiye kuyruğu..

Yayınlanma Tarihi:15:32,