SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Elazığspor Kulübü Yönetim Kurulu, e-bilet uygulamasına taraftarların ilgisinin az olması nedeniyle, Spor Toto Süper Lig’de yarın oynanacak Elazığspor-Galatasaray maçının biletlerinin gişelerden de satılmasını kararlaştırdı.

Elazığspor Kulübünün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Spor Toto Süper Lig’de pazar günü saat 19.00’da Elazığ Atatürk Stadyumu’nda oynanacak Elazığspor-Galatasaray karşılaşması için şu ana kadar taraftarlarımızın e-bilet uygulaması nedeniyle karşılaşmaya gösterdiği ilginin düşük seviyelerde olduğunu belirtmek isteriz” ifadesi kullanıldı.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Galatasaray karşılaşması için taraftarlarımızın aldığı passolig kartı ve yapılan biletlemenin düşük sayıda olması nedeniyle, yönetim kurulumuz, aldığı karar sonrası, mevcut sistemi kullanarak bilet satışı yapılmasını uygun görmüştür. Bu konuyla ilgili Türkiye Futbol Federasyonu tarafından kulübümüze verilecek cezayı da kabul ettiğimizi kamuoyuyla paylaşmak gereğini duyduk.”

Karşılaşmanın biletlerinin bugün Gazi Caddesi’ndeki Batı Kitap Kırtasiye’de ve maç günü Atatürk Stadyumu’ndaki gişelerde satılacağı duyuruldu.

Açıklamada, “Taraftarlarımızın aldığı passolig kartı ve Galatasaray maçı için yaptıkları biletlemenin pazar günü ve bundan sonra yapılacak karşılaşmalarda geçerli olacağını da belirtmek isteriz. Aynı zamanda Elazığspor-Galatasaray karşılaşması için passolig kartı ve bilet satışları devam etmektedir” ifadesine yer verildi.

Elazığspor-Galatasaray karşılaşmasının bilet fiyatları şöyle:

VIP tribünü: 250 TL

Kapalı tribün: 120 TL

Maraton: 80 TL

Kale arkası tribünü: 30 TL

Misafir takım tribünü: 30 TL