SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa Bozbağ, Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta Konya Anadolu Selçukluspor ile yapacakları maçı kazanmaları ve rakiplerinin puan kaybetmesi halinde, sezonun bitimine 2 hafta kala şampiyonluklarını ilan edeceklerini söyledi.

Bozbağ, yaptığı açıklamada, Giresunspor’un yarın sahasında Konya Anadolu Selçukluspor’a karşı önemli bir maça çıkacağını belirterek, “Konya Anadolu Selçukluspor ile final havasında bir maç oynayacağız. Kazanmaktan başka çaremiz yok. Sahaya iyi futbolumuzu yansıtıp hedeflediğimiz galibiyeti alacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Giresunsporlu taraftarları takıma destek vermeye davet eden Bozbağ, şunları kaydetti:

“Konya Anadolu Selçukluspor maçını kazanmamız, rakiplerimizin de puan kayıpları yaşaması durumunda ligin bitimine 2 hafta kala şampiyonluğumuzu ilan edeceğiz. Bir hayali gerçekleştirmek üzereyiz. Bu güzel anları, Giresun halkıyla yaşamak istiyoruz. Buralara kadar gelmemizde hiç kuşku yok ki taraftarımızın önemli katkısı var. Şimdi şampiyonluk bir adım ötede. Yarın stadı dolduracaklarına inandığımız Giresun halkıyla bir bayram, bir şölen yaşamak istiyoruz. En büyük gücümüz olan Giresun halkından, Konya Anadolu Selçukluspor maçında takımın yanında olmalarını istiyoruz. Halkımızın vereceği destekle, bu zor maçı kazanıp, şampiyonluk yolunda büyük bir adım atmak, rakiplerimizin alacağı sonuçlara göre şampiyonluğumuzu ilan etmek istiyoruz.”

Yayınlanma Tarihi:15:38,