SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gaziantepspor Teknik Direktörü Tahsin Tam, son haftaların formda bir ekibiyle karşılaştıklarını dile getirerek, ” Rakibimizin arka tarafta geniş alan bulduğu zaman bireysel yetenekli oyuncularıyla pozisyon ürettiğini biliyorduk. Ona göre önlem almaya çalıştık” dedi.

Son haftalarda bireysel hatalar konusunda yaşadıkları sorunun bu maçta da nüksettiğini ifade eden Tam, “Bireysel hataları çok yapıyoruz. Bir an önce toparlanmak istiyoruz. Rakibimizi de tebrik ediyorum” diye konuştu.

Gaziantepspor’un golcü oyuncusu Cenk Tosun, karşılaşmanın ilk yarısında savunmada yaptıkları basit hatalardan kalelerinde 2 gol gördüklerini belirterek, “İkinci yarıya iyi başladık, golü de attım. Biraz şansımız olsa ikinci golü de atabilirdik. Trabzonspor da son dakikalarda çok kaçırdı. Bence takımımızın emeğine 2-1’lik mağlubiyet yakışmadı” ifadesini kullandı.

Medunjanin ise “2-0’dan sonra goller bulmaya çalıştık ancak olmadı. İkinci yarı topa sahip taraf bizdik. Bunu biraz da Trabzonspor istedi. Bizim için önümüzdeki maçlar önemli. Ligi galibiyet alıp bitirmek istiyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Trabzonspor – Gaziantepspor maçının ardından

Yayınlanma Tarihi:21:51,