SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rasim EPLİ

1.AYAK: GÖKÇEER biraz sabırlı koşabilirse şansını arttırır. KORKUT ŞIVGA inatçı karakteriyle en yakın rakibi olur. ŞAH REMO, İDİL SULTAN, SEÇKİNTAY ve UÇANBİR ise daha sonra düşünülmeli.

2.AYAK: PAN AMORE uyumlu pilotuyla kazanmaya en yakın isimdir. Son koşusunda yeterli nefesi olmadığı için tabelanın altında yer bulan TAPIT GIRL bence bugün çok başarılı bir performans sergileyecek. CELERITAS, ELEVATO, MY DAUGHTER ve OPSTINATE sağlam kuponlarda bulunması gereken diğer safkanlardır.

3.AYAK: Özel takibimde olan DANCO tatlı bir sürprize imza atmaya çalışacak. BELENGEZ sahada çok tutuluyor. SELECTED, FIRE AND ICE, LORD WHO, BORGAHAN, FIRST KHAN ve TURKISH EMPIRE iyi durumlarıyla mücadeleye dahil olabilecek diğer isimlerdir.

4.AYAK: Formunu koruyan ADAKARASI sonlardaki etkili sprintine güveniyor. LASER GIRL pisti yadırgamazsa hedefi vurur.

5.AYAK: Pist ayrımı yapmadan başarılı performans sergileyen SEMADA YILDIZ bence bugün fazla zorlanmadan birinciliğe uzanır diyorum.

6.AYAK: EL GANADOR pilotuyla anlaşabilirse kapanışı yapabilir. Bursa' dan iyi durumda gelen RÜZGAR ETO öncelikli rakibi olur. DARK RAIN ve MYTHOGENIC burasını sigorta kapsamına alır. Bol şanslar…

TAHMİN 5-3-8-9-6-7 10-12-7-8-4-9 12-4-3-5-7-8-10-11 1-2 2 1-6-10-12