SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: Kum ve çim pistte iyi koşular çıkaran GÖKÇEER iyi form durumu ile ilk şanslı safkan. UÇANBİR kilo avantajıyla en yakın rakiptir. KORKUT ŞIVGA, İDİL SULTAN ve NAZARAT şans vereceğim diğer safkanlar.

2.AYAK: Geçen sezon Karataş ile çim pistte çok iyi koşular çıkarmış olan TONYA iç sahadaki galoplarında ilgi çekti. Adana kumunda bir gören CELERITAS bu kez sevdiği çim pistte koşacak. ELEVATO formunun zirvesinde. OPSTINATE, PAN AMORE ve SAVURLU zirveyi zorlamalarını beklediğim isimler.

3.AYAK: Uzun süredir koşmasa da hazırlıkları iyi olan LORD WHO ilk atım. FIRE AND ICE son galobunda ilgi çekti. EASTER ve çok boş kilo ile koşacak olan TURKISH EMPIRE diğer şanslı taylar.

4.AYAK: Adana'dan şahane formu ile İstanbul'a gelen LASER GIRL ve çok iyi formunu koruyan ADAKARASI eşit şansta. Bu ikili hatalı koşarsa, YORKVILLE QUEEN devreye girer.

5.AYAK: Son yarışını kum pistte uzak ara kazanan SEMADA YILDIZ çim pistte de 5 birincilik elde etmiş bir isim. Yarış hazırlıkları da iyi olan safkan kolay kazanır.

6.AYAK: MYTHOGENIC ve RÜZGAR ETO eşit şanslı safkanlar. EL GANADOR, YENİSEİ ve DARK RAIN geniş kuponlara yazılmalı.

TAHMİN 5-7-3-9-1 5-7-8-9-10-11 7-5-6-11 2-1-3 2 12-6-1-8-10