SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Start alan tüm isimlerin kazanma şansı olduğu altılı ganyanın başlangıç ayağını kapatmanızı öneriyorum.

2.AYAK: Son yarışları oldukça başarılı olan TONYA etkili binicisi ile en şanslı isimdir. Yarış galobunda akışlı görünen SAVURLU ve PAN AMORE yarışın diğer şanslı isimleri olup geniş altılı oynayanlar ELEVATO, CELERITAS, OPSTINATE, TAPIT GIRL ve MY DAUGHTER'i ihmal etmesinler.

3.AYAK: Denk güçlerin mücadelesinde FIRE AND ICE, LORD WHO, EASTER, BORGAHAN, TURKISH EMPIRE, FIRST KHAN ve BELENGEZ altılı kartlarında yer almalıdır.

4.AYAK: Başarılı yarışlar sergileyen ADAKARASI normal yarışını sergilemesi halinde kazanacaktır. Altılı kartlarınıza günün ilk banko ismi olarak yazabilirsiniz.

5.AYAK: Grubun şu an için en formda ismi olarak göze çarpan SEMADA YILDIZ yarış içinde bir aksilik yaşamaz ise kazanacaktır. Allı kartlarınıza günün ikinci sağlam bankosu olarak yazabilirsiniz.

6.AYAK: Kazandığı yarış sonrası daha da iyi duruma gelen MYTHOGENIC artan formu ile DARK RAIN başarılı yarışlarına bir yenisi daha eklemesini beklediğim RÜZGAR ETO her geçen gün daha iyi duruma gelen EL GANADOR mücadelesine YENİSEİ ve PRINCESS ADA'da katılabilir.

TAHMİN HEPSİ 5-11-10-8-7-9-12-4 5-7-6-8-11-10-4 1 2 12-10-6-1-8-3