SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mükemmel formuyla

Start aldığı bu rakiplerinden form olarak bir adım daha önde görünen ve çim performansı kum pistten daha yüksek olan Semada Yıldız’ın, başarılı hazırlıklarıyla rakiplerini geride bırakmasını bekliyorum.

Güncellenme: 09:56, 25/04/2014
Mükemmel formuyla

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: İstikrarlı KORKUT ŞIVGA, hazır kıta UÇANBİR ve çok iyi durumdaki GÖKÇEER öncelikli. KANDEMİR'den iyi bir koşu bekliyorum. İDİL SULTAN'a dikkat.

2.AYAK: Son yarışını ölçü almadığım CELERİTAS iyi hazırlıkları ve ekürisiyle birlikte ilk atım. Sevdiği pistte OPSTINATE ve bir süredir koşmasa da TONYA hata affetmez. DARK MAGIC, TAPIT GIRL ve SAVURLU da kollanmalı.

3.AYAK: Güçleri birbirlerine yakın olan tayların bir araya geldiği bu ayağa fazla at yazılmasından yanayım. Sizlere önerim; SELECTED, FIRE AND ICE, LORD WHO, EASTER, LEYDİBORS, BELENGEZ ve DANCO'yu sırasıyla değerlendirmeniz.

4.AYAK: İdmanlarında çok iyi görünen ADAKARASI, LASER GIRL ve MANOSH yarışın önde gelen isimleridir. Rakip olarak YORKVILLE QUEEN ve DOUBLE TROUBLE'ı öneririm.

5.AYAK: Kusursuz formunu eksiksiz olarak sürdüren ve bu rakiplerinden bir adım önde görünen SEMADA YILDIZ, yaklaşık 6 ay sonra nihayet çok daha başarılı olduğu çim piste çıkıyor. Kazanmasını bekliyorum.

6.AYAK: Daha sert rakipleri yanında elde ettiği son üçüncülüğünü çok tatminkar bulduğum EL GANADOR bugün birinciliğe yakın. Tek rakibinin Karataş'lı RÜZGAR ETO olmasını bekliyorum. Bol şanslar.

TAHMİN 3-7-5-2-9 7-9-5-2-12-11 3-5-7-6-2-4-12 1-2-6-3-5 2 1-6