SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta Fenerbahçe çatlağı!

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Metin Albayrak, siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinden, Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu kendi taraftarı önünde kutlaması gerektiği ve sarı-lacivertli kulübün seyircisiz oynama cezasının ertelenmesi yönünde görüş bildiren açıklamaya tepki gösterdi.

Güncellenme: 23:04, 25/04/2014
Beşiktaş’ta Fenerbahçe çatlağı!

Metin Albayrak, AA muhabirine yaptığı değerlendirmede, Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri olarak böyle bir açıklamaya katılmasının mümkün olmadığını ifade ederek, “Bu sözler, tamamen iletişim komitesinin gafleti sonucu ortaya çıkmıştır. Böyle bir açıklama olamaz ve yapılamaz. Kabul edilebilir birşey değildir. Türk futbolunda kardeşliği ön plana çıkarmak, bu yolla yapılmaz. Bu kimin fikriyse, Beşiktaşlıları da bağlamaz” diye konuştu.

“İÇİME SİNDİREMİYORUM”

“Fenerbahçe henüz şampiyonluğu garantilememişken, böyle bir yazı yayımlamak, anlamsız ve gereksiz” diyen Albayrak, şunları söyledi:

“Biz en fazla mağdur olan kulübüz. En kötü günlerimizde bile çıkıp kimseye konuşmadık. Rakip daha hiçbir şey kazanmamışken çıkıp bunları söylemek ne oluyor? Gerçekten içime sindiremiyorum ve hala nasıl böyle bir şey yapıldığını anlayabilmiş değilim.”