SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Uygun grupta Distant Rising

Bu mesafenin başarılı safkanlarından Distant Rising, bugün oldukça uygun rakipleriyle birlikte piste çıkıyor. Bu yarış için yapmış olduğu hazırlıklarında da göz dolduran safkanın iyi uyum sağladığı binicisiyle kazanmasını bekliyorum.

Güncellenme: 10:13, 24/04/2014
Uygun grupta Distant Rising

Ergem ERGÜDEN

1.AYAK: İlk startının özellikle sonlarındaki performansını çok beğendiğim ZÜLUMKAR elinde bulundurduğu yarış tecrübesiyle kazanmaya yakın. ATAKUM ve ILIM rakip isimler.

2.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran LOWMAN başarılı pilotuyla kazanmaya yakın. Bu safkanın hata yapması halinde devreye iyi durumlarıyla MAGNIFICA PRESENZA ve SAN VICENTE girer.

3.AYAK: Yakın güçler kapışacak. SERTAĞA, BORDALI ve KAĞIZMAN ilk şans tanıdığım isimler. TEKELİHAN, GENCERHAN ve RUKİYE SULTAN daha sonra düşünülmeli.

4.AYAK: Kısa ve orta mesafeye çıktığında koşuya ağırlık koyma şansı her zaman yüksek olan DISTANT RISING, süper hazırlıkları bulunan bir safkan. Kendisini yakından tanıyan Selim Kaya'yla kazanmaya çok yakın.

5.AYAK: İstikrarlı safkan RIGHT OR WRONG ve son yarışını kazanan LAGUARDIA ilk atlarım. CRITICAL SCORE'un formu zirvede. SON OF PEACE, ABRAJ ve FORZATO da göz önünde tutulmalı.

6.AYAK: Form durumları çok iyi ve birbirine hayli yakın görünen GÜVENER, DOĞU KIZI, KÖKAĞA, ÖZTUNÇ, SAĞNAKHAN ve MUSON RÜZGARI birlikte değerlendirilmeli. Bol şanslar.

TAHMİN 9-2-7 5-2-11 6-5-3-1-8-4 1 1-7-4-10-3-5 9-10-6-5-8-4