SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

BJK TV’ye konuşan Orman, stat inşaatının kredi kullanılmadan, kulübün öz kaynaklarıyla yapıldığını hatırlattı. Orman, “Zeminin çok altına indik ki stadyum şehrin insanlarını rahatsız etmesin. Bu ay sonu, eski ismiyle kapalı tribünden çıkıp eski açık ve yeni açık tribüne ağırlık verilecek. Hızla gidiyoruz ancak zorlanıyoruz da. Çünkü burası büyük bir alan ve büyük bir yatırım. Şu ana kadar Beşiktaş Kulübü, tüm bunları kredi kullanmadan yaptı. Yapmaya devam ediyoruz ve edeceğiz” diye konuştu.

Vodafone Arena’da Şampiyonlar Ligi maçlarını oynamak için çok istekli olduklarını da ifade eden Fikret Orman, sözlerine şöyle devam etti:

“Avrupa’nın en büyük kupasında mücadele etmek beni ve taraftarlarımızı heyecanlandırır. Bu dakikadan sonra söz futbolcularımızda. Bizim yapabileceklerimiz, oyuncularımızın maaşlarını ödemek, primlerini yatırmak, iyi bir spor alanında çalışıp sağlıklı şekilde yolculuk etmelerini sağlamak. Tabii ki moral ve motivasyon olarak da onlara elimizden geldiği kadar destek oluyoruz.”

Türk sporu ve Beşiktaş adına büyük işlere imza atmak istediklerini de dile getiren Orman, en büyük arzusunun, Beşiktaş başkanı iken Avrupa’da kupa kazanmak olduğunu kaydetti.

Yayınlanma Tarihi:15:43,