SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da sezon sonu yaklaşırken kafa karıştıran sorular yanıt bulmaya başladı. Sezon sonunda Galatasaray’da büyük bir operasyon yapılacak. Hedefteki ilk isimse Tugay Kerimoğlu.

Yeni sezon için 2 temel plan var.

1- Mancini giderse kim gelecek? 2- Mancini kalırsa ne olacak?

Birinci soruya şimdilik yanıt vermek zor olsa da adı geçen isimler Lucescu, Mustafa Denizli ve Hagi. Ancak yönetim şimdilik Mancini ile “yola devam edeceğiz” diyor.

İkinci sorunun yanıtı ise Galatasaray’da belli oldu. Eğer Galatasaray Mancini ile devam ederse, yeni bir yapılanmaya gidilecek.

KERİMOĞLU GİDİYOR Galatasaray’da kesin olarak konuşulan Mancini’nin devam etmesi halinde yardımcısı Tugay Kerimoğlu ile yollar ayrılacak. Mancini’nin yardımcılığı için Galatasaray’ın görüştüğü isimler arasında yakın zamanda sarı-kırmızılı takımda futbolu bırakn iki futbolcu var. İki ismin kimler olduğuysa şimdilik sır gibi saklanıyor.

UJFALUSİ’NİN YERİNE DE BAŞKASI GELECEK Yömetim, Mancini ile devam etmesi halinde sezon sonu kontratı bitecek olan Futbol İdari Direktörü Ujfalusi’nin yerine de bu kez Sportif Direktör getirecek.

Futbol Arena

Yayınlanma Tarihi:11:23,