SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gürdal SÜMER

1.AYAK: İlk ayaktaki taylar içinde bir tek ZÜLUMKAR koşu gördü ve kum pistte ikinci kaldı. Ancak şimdi yarış çim ve ben kısa mesafeli koşuda sürpriz olabilir diye hepsini yazalım derim.

2.AYAK: LOWMAN uzun mesafeyi seven bir safkan ve son iki yarışı da çok iyi oldu. MAGNIFICA PRESENZA ve seri stilli safkan ELBİ rakip olarak düşündüğüm safkanlar.

3.AYAK: Adana kumunda kazandığı koşu ile iyi sinyaller veren SERTAĞA favorim. GENCERHAN son iki yarışında çıkış yakaladı. TEKELİHAN ağır kilosuna rağmen iyi formu ile yazılmalı. KAĞIZMAN ve BORDALI sağlam kartlara yazılması gereken diğer atlar.

4.AYAK: DISTANT RISING Ankara'da düzenli olarak idmanlarını sürdürüyor. Galoplarında da beğenilen kumun kalite ismi altılı kartlarına tek yazılmalıdır.

5.AYAK: CRITICAL SCORE Adana'dan süper formda Ankara'ya gitti. Tay Ankara işlerinde de çok iyi görünüyor. LAGUARDIA ve RIGHT OR WRONG rakip olarak düşündüğüm taylar.

6.AYAK: ÖZTUNÇ ve SAĞNAKHAN ilk şanslı safkanlar. GÜVENER, DOĞU KIZI ve MUSON RÜZGARI çok at yazanların tercihleri olmalı.

TAHMİN HEPSİ 5-2-3 6-8-1-3-5 1 4-7-1 5-8-9-10-4