SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan YETİŞİR

1.AYAK: Grubun etkili ismi MEYDAN birinciliğin en güçlü ismidir. Küçük altılı oynayanlar bu ismi tek yazabilir. Geniş altılı oynayanlar ALTUNPINAR, RANYA ve HIRÇINKAYA'yı ihmal etmesinler.

2.AYAK: Çok iyi duruma gelen LAST EXIT yarış içinde bir olumsuzluk yaşamaz ise kazanacaktır. Günün ilk bankosu olarak yazabilirsiniz.

3.AYAK: Günün en zor yarışı olan 3. ayakta start alan tüm isimler performans olarak birbirlerine çok yakın görünüyor. Korkulu rüya görmek istemiyorsanız bu ayağı kapatmanızı öneriyorum.

4.AYAK: İdman pistinin iki dikkat çeken safkanı HAKEEM ve SUHARY arasında kıyasıya bir mücadele olacak yarış içinde en az hata yapan fotoyu önde geçecektir.

5.AYAK: Mükemmel görünümü YOLALAN kazanacak güçte olup, olası kötü koşması halinde DEVKAYA ve son yarışını kazanma başarısı gösteren SALTABAŞ devreye geirecektir.

6.AYAK: Başarılı yarışlar sergilemesini rağmen KING LACHYN ikinciliklere adeta abone oldu bu kez etkili binicisi ile şansızlığına son verip kazanacaktır. Günün ikinci sağlam bankosu olarak yazabilirsiniz

TAHMİN 5-1-6-8 8 HEPSi 3-5 2-6-5 8