SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rasim EPLİ

1.AYAK: GÜNHAT bence çok başarılı bir performans sergileyecek. ALTUN PINAR süratli stiliyle beyaz bayrak ayna yapabilir. RANYA, AYGÖK, KORKUT CEYLANI ve MEYDAN sağlam kuponlarda bulunması gereken diğer safkanlardır.

2.AYAK: Pist ayrımı yapmayan VILLAGE WIND ekonomik kuponlara tek yazılabilir. LAST EXIT Karataş ile seriyi sürdürmek için elinden geleni yapacak. KOPENHAG, DIVINE HEART, MISTER BARON ve SANZATU sürprizcilere önereceğim isimler.

3.AYAK: Bir türlü hedefi ortadan vuramayan ATACAN KAN bugün şanssızlığını kırabilir. Son koşusunda beklentileri boşa çıkaran AŞIRIM BEY kendisini affettirmeye çalışacak. YESARİ, USLUHAN ve OKYAY ise geniş kuponlarda dikkate alınmalı.

4.AYAK: Uzun bir süre dinlendirildikten sonra koştuğu koşuda başarılı bir ikincilik yapan HAKEEM bugün hedefi vurabilir.

5.AYAK: YOLALAN öncelikli. CAMUZAĞA sessiz ve derinden hazırlanıyor. SALTABAŞ ve DEVKAYA ilave edenler rahat bir yarış izleyebilirler.

6.AYAK: Kum pistte koştuğu üç koşuda da ikinci olan KING LACHYN bugün birinciliğe terfi edebilir. SELAHATTİNBEY ve YOUR WELCOME ise favorinin en ufak hatasını affetmeyecek olan isimler. Bol şanslar.

TAHMİN 4-1-6-2-3-5 9-8-2-7-3-4 3-7-2-4-6 3 2-1-5-6 8-14-15