SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gürdal SÜMER

1.AYAK: BİRDALKAN bu yarışa çok iyi hazırlandı. Yarışlarını beğendiğim İKEBANA en yakın rakip olur. Elazığ koşularını çok iyi gördüğüm TIME IS UP zirveyi zorlayacak bir diğer safkandır.

2.AYAK: YAVUZ REİS ıslak sahada düzlükte aldığı liderliği kimseye kaptırmadan kazanmıştı. Safkanın formu iyi. MONEY CENTER, FAIR HONOUR, THREE BUDIES ve BYE CANIM rakip olarak düşündüğüm safkanlar.

3.AYAK: DESERT EAGLE sevdiği pist ve mesafede ilk atım. ÇİFTÇİ BEYİ kazandığı koşu ile formunu kanıtladı. LAVOKATO, KARTALBEY ve FIRTINA ERCAN sağlam kartlara yazılmalı.

4.AYAK: Şanlıurfa kumunda ALZENGİNOĞLUM'a geçilip ikinci kalan FOBİ yarış hazırlıklarını Adana'da sürdürdü ve ekip arkadaşlarımızdan aldığımız bilgilere göre safkanın eksiği yok. Formda safkan Ömer Kaya ile kartlara tek atılmalıdır.

5.AYAK: KUZEY YILDIZI ve POWERS DREAM iyi formları ile dikkat çeken taylar. Bu ikili kötü koşarsa yarışları iyi olan PIPPA devreye girer.

6.AYAK: Sürprize açık bir koşu. SIRRAKADEM son iki yarışında ışık verdi. ŞUBATHAN ağır kilosuna rağmen iyi formu ile düşünülmeli. ORFEUS, ALPSOY, CANAHMET, TATGÜZELİKIZI ve GADDARINOĞLU kartlara yazılmalı.

TAHMİN 1-2-7 13-10-3-5-6 2-14-6-7 3 5-7-6 3-1-6-5-10-16-19