SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: ROBUSTO yine iyi bir yarış çıkarır. ROYAL ASHLEY Şanlıurfa'dan formda geldi. BURSIBUR, LIFES LONG FOR RUN ve MERTOL sırası ile şans vereceğim diğer safkanlardır.

2.AYAK: KIZIL KIR çim pistte de iyi koşuları olan bir isim. KOZAN GÜLÜ bu yarışa iyi formu ile girecek. ALŞALLI, HELİNFIRTINASI, SİM SİM ve SARDES yazılması gereken isimler.

3.AYAK: HOŞKADEM, MERKÜROĞLU ve MERKÜRÜN KIZI. Bu 3 tay bu ayak için yeterli olacaktır.

4.AYAK: Adana çiminde yarım boyla 2. kaldıktan sonra koştuğu uzun yarışını kazanan Adana kumunda A.Sözen ile iyi yarışlar çıkarmış olan Kenanaco Ankara’daki galobunda da iyi not aldı. Safkan bankom.

USS mükemmel form buldu. SOYLUGÜZEL uzun çimi sever. Son 24 yarışında sadece bir kez çimde pistte koşan ASLIGIBI çimde koşmaz izlenimi vermesin. Zira bu safkan yarış yaşamına Ankara çiminde 3 galibiyetle başlamıştı.

5.AYAK: Adana çimendeki son yarışını ölçü almadığım ve bu yarışa çok iyi hazırlanan KENANACO Akın Sözen ile günün bankosudur.

6.AYAK: ALAZIM iyi formu ile favorim. PRENSES ZEYNEP, LIGHT FOOT, MANTENUTA, GÜRCÜ KIZI ve ÇUKUROVA FIRE diğer şanslılar.

TAHMİN 6-4-11-7-9 2-3-1-8-13-18 1-2-3 5-7-3 6 1-14-11-12-8-5