SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Kulübü, futbol takımı teknik direktörü Roberto Mancini ile yollarını ayıracaklarına yönelik haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Kulübün internet sitesinden yayımlanan açıklamada, “Son günlerde bazı yayın organlarında, futbol takımımızın teknik direktörü Roberto Mancini’yle yolların ayrılacağına dair asılsız haberlerin yayınlandığı görülmektedir” denildi.

Galatasaray Kulübü’nün yeni bir teknik direktör arayışı içinde olmadığı vurgulanan açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

“Kulübümüzün, Roberto Mancini’nin Galatasaray teknik direktörlüğünden ayrılmasıyla ilgili bir düşüncesi ve planı bulunmadığı gibi yeni bir teknik direktör arayışı da kesinlikle olmamıştır. Aynı şekilde, teknik direktörümüz Mancini de Galatasaray’dan ayrılmayı düşünmemektedir. Tümüyle hayal ürünü ve Galatasaray’ı hedeflerinden uzaklaştırmak için kasıtlı olarak üretildiği apaçık belli olan söz konusu haberlere itibar edilmemesini özellikle rica ederiz. Galatasaray taraftarıyla, hocasıyla, futbolcusuyla, yönetimiyle; hep birlikte kenetlenmiş olarak, ligdeki ve kupadaki hedeflerine ulaşmak için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.”

Yayınlanma Tarihi:11:42,