SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Es-Es, kupayı istiyor

Eskişehirspor Kulübü İktisadi İşletme Sosyal Hizmetlerden Sorumlu Asbaşkanı Ünalan: "Galatasaray'ı finalde yenip, kupayı Eskişehir'e getirmek istiyoruz" dedi.

Güncellenme: 16:58, 22/04/2014
Es-Es, kupayı istiyor

Eskişehirspor Kulübü İktisadi İşletme Sosyal Hizmetlerden Sorumlu Asbaşkanı Bahadır Ünalan, “Galatasaray’ı finalde yenip, kupayı Eskişehir’e getirmek istiyoruz” dedi.

Ünalan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bugün Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) İstanbul İstinye’deki merkez binasında 7 Mayıs’ta Galatasaray ile yapacakları maçın organizasyon toplantısının gerçekleştirildiğini kaydetti.

Galatasaray ile uyumlu bir toplantıyı tamamladıklarını ifade eden Ünalan, şöyle konuştu:

“İnşallah, iki kulüp arasındaki uyum devam edecektir. Konya’daki final maçında iki takımın da 9 bin 700’er seyircisi bulunacak. Bu maç için passolig kartı uygulaması olmayacak. Biletler, 29 Nisan’da TFF’nin internet sitesinden, Eskişehir, İstanbul ve Konya’daki stat gişelerden temin edilebilecek. Ziraat Türkiye Kupası Finali’nin bilet fiyatları ise 100, 60 ve 40 liradan satışa çıkacak. Galatasaray’ı finalde yenip, kupayı Eskişehir’e getirmek istiyoruz. Bütün hazırlıklarımız bu yönde.”