SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sezon bitimi, sarı kırmızılılarda bazı isimler için ayrılık bileti kesilecek. İdari koordinatör Ujfalusi ile sözleşme uzatılmayacak. Futbolculardan da pek çok isim gönderilecek.

BİR bir hedeflerinden uzaklaşan Galatasaray'da sular kaynıyor. Şampiyonluğa haftalar önce havlu atmasının ardından Kasımpaşa karşısında alınan yenilgi ile Devler Ligi'ne direkt katılım hakkını riske atan Galatasaray'da, mayıs sonrası hareketli günler yaşanacak.

Dördüncü yıldız hedefi ile başladığı sezonu, hayal kırıklığı ile kapatan Galatasaray'da yeni sezon öncesinde Florya'da esecek rüzgar ‘değişim zamanı' ve ‘bazı isimlerin ayrılık bileti' anlamlarını taşıyacak.

SPORTİF DİREKTÖR ATANACAK

Sezon bitimi Florya'ya yeni bir sportif direktör atanacak. Bu isim yabancı bir futbol adamı…

Florya'ya takviye bununla da bitmeyecek. Bir de G.Saray takımından sorumlu olacak ve futbolcular ile yakın ilişki kurup iletişim sorununu çözecek sürpriz bir isim atanacak.

Ocak ayında futbol idari koordinatörü olarak göreve atanan Tomas Ujfalusi ile yollar ayrılacak. Oldukça pasif kalması ve olayların içine giremeyip Galatasaray'a gerekli desteği veremediği gerekçesi ile 5 aylık kontratı sona erdiğinde kendisi ile yollar ayrılacak.

DROGBA'YA DA VEDA EDİLECEK

Başarısız sonuçlar nedeniyle, Mancini'nin de G.Saray'dan ayrılması bekleniyor. İtalyan hoca ‘Gidiyorum' derse yeni hoca yine yabancı olacak. Şu an için adı en çok konuşulan isim Lucescu…

Kasık fıtığı şüphesi bulunan yıldız oyuncu Drogba'ya da Galatasaray, sezon sonunda veda edecek.

Ligde sadece 1 maçta oynayan genç oyuncu Burdisso geldiği gibi geri dönecek.

Ontivero, Oğuzhan, Salih gibi isimler kiraya verilecek. Amrabat, Malaga 4.5 milyon Euro verirse satılacak.

Hürriyet

Yayınlanma Tarihi:18:03,