SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bir değişiklik olmazsa gelecek sezon 5+3'e düşecek olan yabancı sınırlamasını göz önünde bulunduran F.Bahçe Teknik Heyeti, birçok isimle yollarını ayıracak. Kiralık olarak çeşitli takımlara gönderilen Krasic, Yobo ve Stoch, kadroda olmayacak oyuncuların başında geliyor.

WEBO TRANSFERE BAĞLI Sezonun bitimiyle gönderilecek yabancılar belli olurken Pierre Webo’nun da yollanma ihtimali bulunuyor. Sarı lacivertlilerin tecrübeli golcüyü yapılacak olan yabancı transferlerine göre takımda tutacağı ya da göndereceği öğrenildi.

Kontenjana takılan Baroni ve Holmen de gelecek sezon planlamasında yer almıyor. Söz konusu yıldızlar içerisinde en çok Fransa'da şans bulamayan Milos Krasic ve Yunanistan'da da adı birçok spekülasyona karışan Stoch sarı-lacivertlilerin başını ağrıtacak gibi duruyor.

‘Bize 3 tane takviye yeter' Devre arasını transfer yapmadan geçiren F.Bahçe'de yaz dönemi de sakin geçecek gibi görünüyor. UEFA'dan alınan 2 yıl men cezası yüzünden bu sezon da Devler Ligi'nde katılınamayacak olması sansasyonel transfer herakatını 2. plana attı.

Takıma ufak rötuşların yeteceği konusunda hemfikir olan Ersun Yanal ve ekibi, bir yerli golcü bir de orta sahaya yabancı takviyesi yapacak. Bu mevkilerin dışında da çalışmalarını sürdüren sarı-lacivertliler, ihtiyaca göre kadroya katılacak olan 3. bir isimle transfere noktayı koyacak.

Vatan

Yayınlanma Tarihi:09:12,