SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mükemmel formuyla Grey Coral çok şanslı

Aynı jokeyiyle kazandığı son yarışı ardından yakalamış olduğu süper formunu düzenli idmanlarıyla devam ettiren Grey Coral, bu yarışa da çok iyi hazırlandı. Uygun rakipleri yanında ve sevdiği pistte yine kazanmaya yakın.

Güncellenme: 10:27, 21/04/2014
Mükemmel formuyla Grey Coral çok şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Fit durumdaki CORNER CREEK sert binicisiyle en iddialı isimdir. İstikrarlı yarışlarıyla göz dolduran GÜNDÜZYELİ bugün daha hazır. BALBALLILI ve TURKISH POWER iyi durumlarıyla kollanmalı.

2.AYAK: Hazırlıklarında çok iyi görünen ALBURAK KIZI ilk atım. Formunu daha da ilerleten TOROS KAPLANI ve HELİNCAN hata affetmez. ŞEN MÜRVET, BALDURA ve YOLVER göz önünde tutulmalı.

3.AYAK: Artan kondisyonuyla beğenilen ve hedef yapan KAR GÜZELİ boş kilosuyla en şanslı isimdir. NUMANKAYA, HOZOPİN, ATAKTAY ve ROMALI daha sonra düşünülmeli.

4.AYAK: Bursa pistine aşina bir tay olan ve kum-çim ayırmadan mükemmel yarışlar yapan GREY CORAL'ın, etkili formuyla dişine göre olan bu rakiplerini geride bırakmasını bekliyorum.

5.AYAK: Sergiledikleri birbirinden mükemmel yarışlarıyla ne kadar formda olduklarını ispatlayan SİHİRLİ ve CEZVE yarışın önde gelen isimleridir. Bu ikiliye rakip arayanlara AKBEGÜM, GÜRBULAK ve NAZLI BİLGİN'i öneririm.

6.AYAK: Bu günün en kalabalık koşusunda ilk şanslı sıkı hazırlıkları bulunan FOR PLEASURE'ye veriyorum. Çok iyi bir form tutan KADAM hata affetmez. MOUNTAIN WARRIOR'a dikkat.

TAHMİN 2-6-4-1 4-1-3-6-2-12 9-6-5-2-11 3 7-9-8-5-11 9-20-8