SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Çok iyi durumu ile BALBALLILI birinciliğin en güçlü ismidir. TURKISH POWER en sert rakip olup sürprizi CORNER CREEK, GÜNDÜZYELİ ve TUNCELİ gerçekleştirebilir.

2.AYAK: Günün en zor yarışı olan ikinci ayakta TOROS KAPLANI başta olmak üzere ŞEN MÜRVET, OĞLUMTAN, YOLVER, ANEMON ELEVEN, OĞLUM MERT, HELİNCAN, CANKURTARAN, ALDURAK KIZI ve KIZIL ÖREN altılı kartlarına ayırt edilmeden yazılmalıdır.

3.AYAK: Grubun etkili isimleri KAR GÜZELİ, HIZLI BERK ve ATAKTAY arasında geçmesini beklediğim kıyasıya mücadelede yarış içinde en az hata yapan kazanacaktır.

4.AYAK: Süper formu ile göz kamaştıran GREY CORAL başarılı yarışlarına bir yenisini daha ekleyecektir. Altılılarınıza günün en sağlam bankosu olarak yazabilirsiniz.

5.AYAK: Son yarışlarında ikinciliklere adeta abone olan CEZVE bu yarışanda şansızlığına son noktayı koyup kazanabilir. AKBEGÜM ve SİHİRLİ başarılı yarışları ile son haftalarda oldukça dikkat çektiler ihmale gelmezler. Sürprizi KARANBEY gerçekleştirebilir.

6.AYAK: İdman pistinin en fazla dikkat çeken ismi PAYBACK kazanacak kadar iyi görünüyor. Küçük altılı oynayanlar bu ismi tek yazabilir. Rakip yazmak isteyenler SON OF THE WIND yazabilir.

TAHMİN 4-1-2-6-3 1-6-8-12-15-11-3-5-4-10 9-4-2 3 9-8-7-6 2-5