SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gökhan Töre’nin arkadaşı o anları anlattı

Silahlı saldırıya uğrayan Beşiktaş'ın milli futbolcusu Gökhan Töre’nin olay anında yanında olan arkadaşı Mahir Aslan tedavisinin ardından hastaneden taburcu edildi.

Güncellenme: 12:42, 21/04/2014
Gökhan Töre’nin arkadaşı o anları anlattı

Bacağından kurşunla yaralanan Mahir Aslan, “Gece Gökhan ağabeyle eğlenmek için dışarı çıktık. Gittiğimiz mekanda farklı locada birisi bir anda silah sıkmaya başladı. Nedenini bilmiyorum. Bu sırada biz farklı bir locadaydık. Ben de bacağımdan yaralandım. Gökhan ağabey de omzundan yaralandı. Çıkmadan önce Gökhan ağabey yanına uğradım. Durumu gayet iyi” dedi. Aslan’ın ayakta durmakta güçlük çektiği ve pantolonunda kan lekesi olduğu gözlendi.

‘GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ İLETTİK’

Gökhan Töre'nin tedavi gördüğü hastaneye Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ziyarete geldi. Töre'yi ziyaret eden Sarıgül “Gökhan kardeşimizin durumu çok iyi. Biraz sonra ameliyata girecek. Sayın Ünal Aysal başta olmak üzere Galatasaray camiasının kendisine geçmiş olsun dileklerini ilettik. Kendisinden aldığımız bilgiye göre, 20'ye yakın sporcu arkadaşıyla birlikte eğlenirken olay meydana gelmiş. Doktor çok kısa bir operasyon geçireceğini söyledi” dedi.

Hürriyet