SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Elazığspor Kulübü’nün internet sitesinden yapılan açıklamada, 27 Nisan Pazar günü saat 19.00’da Elazığ Atatürk Stadyumu’nda oynanacak karşılaşmanın bilet fiyatlarının VIP tribün 250, kapalı tribün 120, maraton tribün 80, kale arkası ve kapalı tribün 30 lira şeklinde belirlendiği ifade edildi.

Karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarların kanuni bir zorunluluk olan Passolig kart almaları gerektiği hatırlatılan açıklamada, Passolig kartın www.passolig.com.tr internet adresi ve Elazığ Atatürk Stadyumu’nda bulunan bilet gişelerinden 15 lira karşılığında alınabileceği, maç günü kart satışının yapılmayacağı bildirildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi: “Öte yandan kombine kart sahibi taraftarlarımız, Elazığ Atatürk Stadyumu’nda bulunan bilet gişelerine başvurarak 15 lira karşılığında Passolig kartını alıp daha sonra kombine kartları ve Passolig kartlarıyla Stadyum Müdürlüğü’nde biletleme yapabilirler. Takımımız için büyük önem taşıyan bu karşılaşmayı takip etmek isteyen taraftarlarımızın maç günü oluşacak yoğunluktan dolayı yarından itibaren satışa sunulacak Galatasaray maçı biletlerini erken almaları konusunu bir kez daha hatırlatmak isteriz.”