SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rasim EPLİ

1.AYAK: Son koşusunu Ankara pistinde koşup kolay bir birincilik elde eden BALBALLILI bugün de mücadeleden galip ayrılmaya çalışacak. Kuponu büyütmek istemeyenler bu safkanı tek yazabilirler ama cazip bir altılı ikramiyesi bekleyenler hepsini işaretlesinler.

2.AYAK: Uzun bir süre dinlendirildikten sonra koştuğu koşuda yeterli nefesi olmadığı için dördüncülükle yetinmek zorunda kalan ALBURAK KIZI bence bugün çok başarılı bir performans sergileyecek. BALDURA koşunun başında istediği avansı alabilirse bunu fotoya kadar koruyabilir. HELİNCAN sahada çok tutuluyor haberiniz olsun.

3.AYAK: Bu koşuya dereceli galoplarla katılacak olan KÜÇÜK ESER tatlı bir sürprize imza atmaya çalışacak. Son koşusunda beklentileri boşa çıkaran ROMALI en yakın rakibi olur. DİLPERİZ, ALYAMAN, ATAKTAY, EZGİHANIM ve KAR GÜZELİ sağlam kuponlarda bulunması gereken diğer safkanlardır.

4.AYAK: Çok inatçı bir yarış karakterine sahip olan GREY CORAL yarışa ağırlığını koyabilir. AMARILLO ve AÇIK BEY ise geniş kuponlarda düşünülmeli.

5.AYAK: Üzerindeki fazlalıkları atan CEZVE bugün rakiplerine üstünlük sağlayabilir diyorum.

6.AYAK: Son üçüncülüğünü beğendiğim SOPHISTICATED kapanışı yapabilir. İstikrarlı koşan IMPARABLE grubun uygunluğundan faydalanmaya çalışacak. YARPUZLU bence çim pistte daha başarılı olacak gibi. KADAM hafif kilosuyla devreye girebilir. Bol şanslar…

TAHMİN HEPSİ 4-2-3 10-11-7-1-2-8-9 3-7-4 9 10-14-15-20