SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Takım arkadaşları ve Fenerbahçeli futbolcular ile birlikte gittiği bir eğlence mekanında silahlı saldırının ortasında kalan ve kulüp medya sorumlusu Can İpekçi ile beraber vurulan Gökhan Töre’ye gün boyu ziyaretçi akını vardı.

Yöneticilerden Ahmet Kavalcı, Ahmet Ürkmezgil, Deniz Atalay, takım kaptanı Tolga Zengin, Mustafa, Kerim Frei, Ersan, Oğuzhan, genç kaleci Emre ve takım çalışanlarının yanı sıra Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile Beşiktaş’ın teknik direktörü Slaven Bilic de hastaneye gelerek, Gökhan Töre ve Can İpekçi’yi ziyaret ettiler.

SLAVEN BILIC: ”HALA ŞOKTAYIM”

Hala şokta olduğunu belirten Hırvat çalıştırıcı Slaven Bilic, Gökhan Töre ve Can İpekçi’nin Beşiktaş ailesinin bir parçası olduğunu vurgulayarak, ”Onları ziyaret ettim. Çok şükür ki iyi durumdalar. Çok basit olmasa da çok da zor olmayan bir operasyon geçirecekler. Onlar için dua edeceğim. Bir an evvel buradan çıkmaları, aramıza katılmaları için aileleri dua ediyor, biz de dua edeceğiz. Çok üzücü bir olay yaşadık. Zaten buraya gelmeksizin de onların yanında olduğumuzu gayet iyi biliyorlardı. Umarım bir an evvel aramıza katılırlar. Hala şoktayım” dedi.

Skorer

Yayınlanma Tarihi:18:36,