SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Kulübü’nden yapılan açıklamada, Gökhan Töre’nin bir saldırganın tabancasından çıkan kurşunun sekerek omzuna isabet etmesi sonucu yaralandığı bildirildi. Edinilen bilgiye göre, sabaha karşı eğlenmeye gittiği gece kulübünde silahlı kavganın tam ortasında kalan Gökhan Töre'nin sırtına bir kurşun isabet etti.

Gökhan Töre’nin, takım arkadaşlarıyla birlikte bir eğlence mekanına gittiği belirtilen açıklamada, şöyle denildi:

“Profesyonel futbol takımımız oyuncusu Gökhan Töre, gece takım arkadaşlarıyla birlikte gittiği eğlence mekanında bir saldırganın tabancasından çıkan kurşunun sekerek omuzuna isabet etmesi sonucu yaralanmıştır. Saldırganın bir kadına ve ardından çevreye açtığı ateş sonucunda eğlence yerinde bulunan 5 kişi daha yaralanmıştır. Oyuncumuzun saldırganla kesinlikle bir ilgisi yoktur. Polis, saldırgan ile ilgili soruşturmaya başlamıştır.”

Gökhan Töre’nin, olayın ardından Gayrettepe’deki Florence Nightingale Hastanesi’nde müşahede altına alındığı ve tedavisine başlandığı kaydedildi. Gökhan’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

İPEKÇİ VE YALÇIN DA YARALANDI

Olay sırasında Gökhan Töre ile beraber olan Beşiktaş Futbol A Takımı Basın Sorumlusu Can İpekçi ile Kayserisporlu Taner Yalçın da yaralandı.

AMKSPOR ailesi olarak milli futbolcumuza ve tüm yaralılara geçmiş olsun diliyoruz.

Yayınlanma Tarihi:09:03,