SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yatkın olduğu pistte Kıbrıslı

Kazandığı yarış sonrası formunu eksiksiz bir şekilde devam ettiren Kıbrıslı, bu yarış için yapmış olduğu hazırlıklarında da çok iyi göründü. Yatkın olduğu pist ve mesafede start alan safkanın fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

Güncellenme: 13:50, 20/04/2014
Yatkın olduğu pistte Kıbrıslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Son yarışının ardından etkili formunu aynen devam ettiren KIBRISLI'nın, yabancı olmadığı Veliefendi çiminde ve sevdiği mesafede kazanmasını bekliyorum.

2.AYAK: Titiz çalışmalarıyla formunu daha da artıran TAHİRE ve en az bu safkan kadar formda olan BERRAGÜL yarışın önde gelen isimleridir. Bu ikiliye rakip olarak RABİA ve DAYIKIZI'nı öneririm.

3.AYAK: HASANŞAH ve GÖKMENER eşit ve en şanslı isimler. Formda KOBRA SEL bu mesafede adından bahsettirir. İstikrarlı safkan NİAGARA ise göz önünde bulundurulmalı.

4.AYAK: Formunu zirvesindeki MAXIMUS DREAM birinciliklerine bir yenisini daha eklemek için elinden geleni yapacak. KING RIVER en ufak hatada devreye girer. SOKOLLU, ŞEKER AĞA ve MÜDÜR daha sonra düşünülmeli.

5.AYAK: Karataş'lı BABA MEVLÜT, bilinen güç ve kalitesiyle kazanmaya yakın. Küçük kuponlara tek yazılabilir. YALNIZEFE, DARFUR ve AKARÇAY geniş kuponlarda bulunmalı.

6.AYAK: Son yarışı ölçü olmayan RADIKAL STAR ile çok iyi duruma gelen ve sıklet avantajı bulunan GREEN BELL ilk atlarım. SECRED FIGHTER, PENTAGON FORCE ve UÇANBEY rakipleridir. Bol şanslar.

TAHMİN 3 2-1-7-4 1-5-2-3 1-3-2-8-4 2-8-4-1 7-8-1-2-6