SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rasim EPLİ

1.AYAK: Selim Kaya ile çok iyi uyumsağlayan KIBRISLI sprint mesafesini ayarlayabilirse açılışı yapar. Hedeflenen GEZEROĞLU tek rakibidir.

2.AYAK: BERRAGÜL ve RABİA ekonomik kuponlar için yeterli olabilir. TAHİRE, COŞKUNKIZ, DAYIKIZI ve KIZIL HANÇER ise geniş kuponlarda düşünülmeli.

3.AYAK: Ahmet Çelik'in ısrarla bindiği HASANŞAH uygun görünen rakiplerin arasından sıyrılabilir. GÖKMENER seriyi sürdürmek için elinden geleni yapacaktır.

4.AYAK: Özel takibimdeki ŞEKER AĞA kilo avantajını değerlendirmeye çalışacak. MAXIMUS DREAM, KING RIVER ve MÜDÜR mücadeleye dahil olabilecek isimlerdir.

5.AYAK: Uzun bir süre dinlendirildikten sonra koştuğu koşuyu kazanan BABA MEVLÜT yine kazanmaya yakın. Kuponu büyütmek istemeyenler bu safkanı tek yazabilirler. AKARÇAY, DARFUR ve YALNIZEFE favorinin eksik koşması halinde devreye girer.

6.AYAK: DOCTOR çok farklı koşacak. ACIDERLİ beyaz bayrak ayna yapmaya çalışacak. RADIKAL STAR, GREEN BELL, PENTAGON FORCE ve BÜYÜK AMED ilave edenler rahat bir yarış izleyebilirler diye düşünüyorum.

TAHMİN 3-2 1-7-2-3-4-6 1-5 8-1-3-4 2-1-4-8 5-3-7-8-2-4