SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bale Münih hakkında konuştu

Real Madrid'in Galli oyuncusu Gareth Bale, Şampyionlar Ligi'nde Münih'e karşı nasıl bir oyun ortaya koymaları gerektiği hakkında açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 12:00, 19/04/2014
Bale Münih hakkında konuştu

Real Madrid’in Galli oyuncusu Gareth Bale, Şampiyonlar Ligi’nde oynayacakları Bayern Münih maçında toptan gözlerini ayırmamaları gerektiği konusunda takımını uyardı.

Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde Dortmund’u eleyen Real Madrid yarı finalde bir başka Alman ekibi Bayern ile eşleşti.

AS’a konuşan 24 yaşındaki oyuncu, “Her zaman Real Madrid’i takip ettim bundan dolayı burada kupa kazanmak için Real’e geldim. Bu beni oldukça mutlu ediyor.” şeklinde konuştu.

Bale Bayern maçını, “Ayağımızın yere bastığına emin olmamız en önemli şeylerden olacak. Bayern çok güçlü bir takım. Önümüzdeki her maçı kazanmaya çalışmalıyız.” sözleriyle değerlendirdi.

100 milyon avroya Tottenham’dan transfer olan Bale, Çarşamba günü Barcelona karşısında takımına Kral Kupası şampiyonluğunu getiren golü atmıştı.

Galli oyuncu konuşmasına, “İnsanların söyledikleri hakkında rahatsız değilim. Benim için önemli olan şey mümkün olduğunca baskıdan uzak kalabilmek. Çarşamba günkü performansımdan çok mutluyum.” sözleriyle nokta koydu.

Goal

Yayınlanma Tarihi:00:16,