SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yıldırım’ın ziyaretine ilk tepki

Beşiktaş derbisi hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe'de futbolcular, Aziz Yıldırım'ın kendilerini ziyaret etmesi sonrası morallendi.

Güncellenme: 12:07, 18/04/2014
Yıldırım’ın ziyaretine ilk tepki

Beşiktaş derbisi hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe’de futbolcular, Aziz Yıldırım’ın kendilerini ziyaret etmesi sonrası morallendi.

Antrenman öncesi bir konuşma yaparak takıma olan desteğini ve güvenini vurgulayan Aziz Yıldırım hakkındaki düşüncelerini dile getiren Michael Kadlec;

“Başkanımızı idmanda görmek benim için büyük bir zevk. Antalya maçında beni tebrik etmesi oldukça mutlu etti. Galibiyet alıyorsak takım halinde alıyoruz. Şampiyonluğu Başkanımıza hediye etmek için sonuna kadar çalışıyoruz. Kupayı O’na getirip en büyük hediyeyi vereceğiz” ifadelerine yer verdi.

Beşiktaş derbisi hakkında da konuşan Kadlec, “Zor bir maç olacağının hepimiz bilincindeyiz. Hepimiz hatırlıyoruz ki Kadiköy’de oynanılan ilk maç oldukça çekişmeli olmuştu. Deplasmandaki ilk hedefimiz kazanmak. Artık bu işi bitirmek istiyoruz. O nedenle zor bir maç olacak elimizden geleni yapacağız” diyerek sözlerini tamamladı.