SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rasim EPLİ

1.AYAK: Formunu daha da geliştiren OKYAY ekonomik kuponlara tek yazılabilir. ORFİA ağır kilosuna rağmen en yakın rakibi olur. RANYA ve DİLRUBA SULTAN'a dikkat.

2.AYAK: Son koşularında sert rakiplere çattığı için istenilen sonucu alamayan DON DESTELLO bugün sprint mesafesini ayarlayabilirse birinciliğe uzanır. WILD AVALACHE koşunun başında alacağı avansı fotoya kadar korumaya çalışacak.

3.AYAK: Üç yaşlı İngiliz safkanların kısa vadeli koşusunda denk güçte isimler bir araya gelmiş. Ben rahat bir yarış izlemek için hepsini işaretleyeceğim.

4.AYAK: PAMUK NİNE sabırlı koşarsa tabelanın üstünde yer bulur. ALARAP etkili sprintine güveniyor. SEVDACAN ve VOKAL ise daha sonra düşünülmeli.

5.AYAK: İlk koşusunda başarılı bir ikincilik yapan TEKELİ KIZI bugün süratli stiliyle bir solukta bitirebilir diyor ve banko yazıyorum.

6.AYAK: Çim pistte daha iyi koşacağına inandığım MAVİ MEHTAP kapanışı yapabilir. DALIA, PANAMA, BLUEMARLIN, WINNER SIRCLE, ONDÖRTBAHAR, MESERRET ve TEAR DROP sırasıyla rakip olabilecek isimlerdir.

TAHMİN

2-1-4-6 3-1 HEPSİ 3-2-4-5 8 9-10-12-5-1-3-6-7