SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, ligde pazar günü yapılacak Fenerbahçe derbisiyle başlayacak son 5 maçlık periyodu kayıpsız atlatmak için yoğun çaba sarf ediyor.

Siyah-Beyazlı futbolculara yönelik olarak kısa bir konuşma gerçekleştiren Orman’ın hem Fenerbahçe derbisinin hem de kalan maçların önemini vurguladığı öğrenildi.

Başkan Fikret Orman’ın oyunculara, “Ligde geriye kalan 5 karşılaşmamızın ne kadar önemli olduğunu sizler de benim kadar biliyorsunuz. Şampiyonlar Ligi’ne doğrudan katılmak istiyoruz. Fenerbahçe derbisinin önemini anlatmama zaten gerek yok. Derbiyle birlikte kalan 5 maçı kazanın, gerisini bize bırakın. Yönetim olarak gerekeni yapacağız” dediği kaydedildi.

ÖDEMELERİN BİR KISMI BUGÜN

Fenerbahçe ile yapılacak derbi mücadelesi öncesinde oyuncuların moralini artırmayı planlayan Siyah-Beyazlı yönetimin oyuncuların alacaklarının bir kısmını bugün banka hesaplarına yatırması bekleniyor. Yönetimin, derbi karşılaşması için belirlenen primlere de zam yaptığı kaydedildi. Derbi karşılaşması için 20 bin TL olarak belirlenen primin 30 bin TL’ye çıkarıldığı ifade edildi.

Bugün

Yayınlanma Tarihi:09:57,