SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gürdal SÜMER 1.AYAK: Yarış gördükten sonra yaptığı sprintinde iyi görünen İNSAFSIZ en şanslı taydır. Üçüncü kaldıktan sonra Salı sabahı yaptığı sprinti çok iyi olan BALYOZ kazanma şansı vereceğim diğer tay.

2.AYAK: İyi form durumu ile SERKANBEY favorim. ASLAN KRAL Bursa'da iyi koşular çıkarıyor. NEIL, MY NUMBER ONE ve NECİPBEY sağlam kartlara yazılmalı.

3.AYAK: ARMY OF FORTUNE son yarışını uzak ara kazanırken ne kadar formda olduğunu kanıtladı. GUNPOWDER iyi durumu ile en yakın rakip olur. Çok iyi formunu sürdüren ÇİFÇİ AĞA bir diğer iddialı isim.

4.AYAK: Üst üste birincilikler serisini sürdüren DEMİRDÖVEN mükemmel formunu koruyor. Sevdiği pist ve mesafede koşacak olan safkan kendisini çok iyi tanıyan Murat Gündüzeli ile seriye devam eder.

5.AYAK: ENGİNYAR 1000 metre kumda ikinci kalırken ışık verdi. Bu yarışı daha iyi koşacak. GİNKGO ve KUTUŞ BABA rakip olarak yazılması gereken taylar.

6.AYAK: Sürprize açık bir koşu. TEXASLI BEGÜM ve FANGRI başta olmak üzere, NILSU, İPEK AY, ANAMUR ve SPICE CAT kuponlara yazılmalı.

TAHMİN

3-1 6-7-9-4-5 4-6-3 8 3-5-7 2-8-10-5-3-1