SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çok iyi hazırlanan Don Destello şanslı

Adana’dan İstanbul’a oldukça formda gelen Don Destello, bu yarış için gerçekleştirdiği hazırlıklarında son derece başarılıydı. Uygun rakipleri yanında start alan safkanın sevdiği pistte fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

Güncellenme: 14:17, 18/04/2014
Çok iyi hazırlanan Don Destello şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Formunu devam ettiren OKYAY ve sergilediği yarışlarıyla göz dolduran ORFİA öncelikli isimler. RANYA'dan iyi bir yarış gelecek. KABAKÇI ve ÖZGÜNOĞLU ikilisi de kuponlarda yer almalı.

2.AYAK: Bu yarış için yapmış olduğu hazırlıklarında çok iyi görünen ve uygun rakipleriyle birlikte piste çıkan DON DESTELLO, sevdiği pist ve mesafede kazanmaya çok yakın.

3.AYAK: Urfa'dan formunun zirvesinde gelip, ilk çim startını geçtiğimiz pazar Veliefendi'deki Orhan Meker Koşusu'nda alıp tatminkar bir 4.'lük yapan BAWIKAL daha hazır. CAMPIO ve CRYSTAL CLEAR hata affetmez. KARABEKMEZ ve JUNIOR PIANIST de kollanmalı.

4.AYAK: PAMUK NİNE, ALARAP ve SEVDACAN başta düşünülmeli. ZENGİNKIZ da göz önünde tutulmalı.

5.AYAK: Sentetikteki ilk startında başarılı bir 2.'lik yapan TEKELİ KIZI ilk atım. Formunu daha da geliştiren CANİREM ihmale gelmez. ÇORMİK ve HASAN ABİ hata kollayacaktır.

6.AYAK: Bu yarışa çok hazır giren TEAR DORP, sonlardaki kuvvetli ataklarıyla kazanabilir. Bu taya rakip olarak SKINNYLICIOUS, WINNER SIRCLE, DALIA ve BLUEMARLIN'i öneriyorum. Bol şanslar.

TAHMİN

2-1-4-7-8 3 1-2-9-7-6 3-2-4-7 8-5-6-2 7-2-1-10-5