SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galibiyeti getiren sözler

Kaptanın soyunma odasındaki, “Biz Galatasaray’ız. 2. yarıda ölene kadar koşmayan İstanbul’a bizimle hiç dönmesin” demesi farklı galibiyeti getirdi.

Güncellenme: 11:59, 18/04/2014
Galibiyeti getiren sözler

Galatasaray, Bursa deplasmanında muhteşem bir geri dönüşe imza atarak maçı 2-0 yenilgiden 5-2'ye getirdi. İlk yarı kötü bir futbol sergileyen sarı-kırmızılıların ikinci yarıdaki değişimi herkesin dilinde. İşte bu inanılmaz performansın arkasında ise ilginç bir motivasyon konuşması var.

KUPASIZ KAPATAMAYIZ

Uzun süre sonra ilk 11'de şans bulan kaptan Sabri, takımını toplayarak “Beyler eğer turu kaybedersek sezonu kupasız kapatacağız. Farkında mısınız?” diye sordu. Ardında da “Biz Galatasaray'ız. Milyonlar bizimle mutlu oluyor. Kimseyi daha fazla üzmeyelim. İkinci yarıda ölene kadar koşmayan soyunma odasına dönmesin. İstanbul'a bizimle hiç dönmesin” diye devam etti.

KENETLENİP ÇIKTILAR

Bu konuşmanın ardından kenetlenen sarı-kırmızılı futbolcular birbirlerine galibiyet için söz verdi. Ve ikinci yarının başlaması ile birlikte sadece 8 dakika içinde 2 gol birden atarak durumu 3-2'e getirdiler ve Bursa'nın direncini tamamen kırdılar.

Yayınlanma Tarihi:09:18,