SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: OKYAY artan form durumu ile koşunun en şanslı ismi. ORFİA fit durumda. RANYA ve DİLRUBA SULTAN düşünülmesi gereken isimler.

2.AYAK: DON DESTELLO ilk şansta. DELATIERRA çok iyi hazırlandı. 188 gündür koşmayan ancak idmanlarda iyi görünen QUEEN AMIDALA dinçlik yarışı yapabilir.WILD AVALACHE, FINAL ROAD ve ROBINHO etkili olmalarını beklediğim diğer safkanlar.

3.AYAK: Formu iyi olan CAMPIO favorim. Uzunu etkili koşan KARABEKMEZ formunun zirvesinde. JUNIOR PIANIST ve CRYSTAL CLEAR yazılmalı.

4.AYAK: Bursa ve İstanbul'daki son iki kum yarışını uzunda başarılı koşan ALARAP Bursa'da yaptığı işlerinde çok iyi görüntü verdi. Günün en sağlam atıdır.

5.AYAK: İlk startında 2. kalırken iyi koşan TEKELİ KIZI kazandığı tecrübe ile ilk şansta. HASAN ABİ ilk kez koşacak ama tayın hazırlıkları yeterli. CANİREM geniş kuponlara yazılması gereken bir diğer tay.

6.AYAK: Zor bir koşu. SKINNYLICIOUS ve BLUEMARTIN eşit şanslı isimler. TEAR DROP, MESERRET,WINNER SIRCLE ve ONDÖRTBAHAR sırası ile şanslı diğer taylar.

TAHMİN

2-1-4-6 3-9-11-1-5-6 2-7-6-9 2 8-2-5 2-5-7-6-1-3