SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sevdiği pistte Petekcan şanslı

Koşu hayatına Ankara çiminde başlayan ve ilk iki yarışını kazanan Petekcan, Adana kumunda sert rakipleri yanında yaptığı son üçüncülüğüyle de göz doldurdu. Bugün tekrar sevdiği pistte çıkan başarılı kısrak, kazanmaya yakın.

Güncellenme: 09:56, 17/04/2014
Sevdiği pistte Petekcan şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: İlk startı mükemmel olan AKTEMUR, daha hazır gireceği bu koşuyu kazanabilir. CEMRESU sert rakibidir. ECEHANIM, ADAAĞASI ve KARADAĞ OĞLU da kollanmalı.

2.AYAK: Zor bir koşu. KATI KAZAN ağır basıyor. ASABİ'den iyi bir yarış gelecek. DURANTAŞ, TUMBULMUHTAR, DÖRTNALINOĞLU, ŞUBATINKIZI ve SERKANAĞA göz ardı edilmemeli.

3.AYAK: Geçtiğimiz Ankara sezonunda çok başarılı yarışlar yapan RUBICON aşina olduğu pistte, güzel hazırlıklarıyla en iddialı isimdir. KING ARDA çok iyi durumda. UNICORNUS ve MEMPHIS bu ayağın sigortalarıdır.

4.AYAK: Titiz çalışmaları olan TOZAN, yaklaşık 5 aydır start almamasına rağmen yarışın önde gelen ismidir. Safkanın eksik koşması durumunda devreye BESLENEY ve AHPAR girecektir.

5.AYAK: Ankara çiminde koştuğu ilk iki yarışını kazandıktan sonra gittiği Adana'da tatminkar yarışlar yapan PETEKCAN, yine Ankara'da iyi hazırlanan başarılı kısrağın fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

6.AYAK: Formda FERARİM, çok iyi durumdaki UÇANBİR ve formunu daha da ilerleten DOĞU KIZI öncelikli. SEYMENAĞA, ADIYAMAN ve EŞKBARAĞA rakipleridir. Bol şanslar.

TAHMİN

2-8-10-1-5 3-7-8-5-2-1-6 5-1-6-3 6-2-1 7 7-8-10-1-5-4