SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gürdal SÜMER

1.AYAK: Kafa-burun üçüncü kaldığı yarışı sonrasında yaptığı işlerinde de dikkat çeken AKTEMUR en şanslı tay. ADAAĞASI bu yarışa iyi hazırlandı. CEMRESU, KARADAĞ OĞLU ve ECEHANIM sağlamkartlara yazılmalı.

2.AYAK: Form durumunu koruyan KATI KAZAN en şanslı safkan. DÖRTNALINOĞLU ve ŞUBATINKIZI rakip olarak düşündüğüm safkanlar.

3.AYAK: Ankara çimini seven RUBICON sevdiği mesafede ve çimpistte ilk şanslı safkandır. Adana'da umduğunu bulamayan UNICORNUS iyi hazırlıkları ile ilk rakip olur. YOLCU BEY ve KING ARDA geniş kartlara yazılmalı.

4.AYAK: Kısamesafeyi çok seven TOZAN sprint mesafesini iyi ayarlarsa şansını artırır. BESLENEY gördüğü koşulardan sonra istenilen düzeye gelmeye başladı. Sonları kuvvetli bir isimolan AHPAR ve iyi durumu ile CANÖZÜMLÜ diğer şanslı safkanlar.

5.AYAK: Ankara çimine bayılan PETEKCAN nihayet istediği piste kavuştu. Son işini Gökhan Kocakaya ile yapan tayın kazanmasını bekliyorum.

6.AYAK: FERARİM Adana çiminde kazandığı son yarışı ile kendisini gösterdi. SEYMENAĞA, UÇANBİR, DOĞUKIZI ve HULUSİBEY rakip safkanlar.

TAHMİN

2-1-8-5-10 3-2-1 5-6-7-1 6-2-1-7 7 7-1-8-10-9

Yayınlanma Tarihi:09:50,