SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe’den Avrupa devlerine davet

Kamp için Avrupa defterini kapatıp iki senedir Topuk Yaylası'nda çalışmalarını sürdüren sarı-lacivertliler, bu kez Avrupa'nın dev kulüplerini de çağıracak.

Güncellenme: 10:15, 17/04/2014
F.Bahçe’den Avrupa devlerine davet

2 yıldır hazırlıklarını Topuk Yaylası'nda gerçekleştiren Sarı-Lacivertliler, yeni sezon öncesi de çalışmalarını burada yapacak. Ayrıca yönetim, Avrupa'nın dev kulüplerine de davet yollayacak.

Önceki yıllarda sezon hazırlıklarının büyük bölümünü yurt dışında gerçekleştiren Fenerbahçe için artık Avrupa defteri kapandı!

Sarı-lacivertliler, yeni sezon öncesi çalışmalarını Düzce'deki Topuk Yaylası'nda yapacak. Kamplarını tesislerinde yapacak olması nedeniyle maddi anlamda da önemli bir yükten kurtulacak olan Fenerbahçe, Avrupa'nın devlerini buraya davet edecek. Real Madrid, Barcelona, Bayern Münih, Manchester City, Benfica gibi takımların yer aldığı bir turnuvaya ev sahipliği yapmak isteyen Sarı-Lacivertliler, güçlü rakiplerle oynadığı maçların ardından sezona başlamayı planlıyor. Bu arada Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, tesislerin yapım aşamasında ve sonrasında, “Avrupa'da kamp dönemi bitmiştir. Kendi tesislerimiz Avrupa'nın da ilerisinde” sözlerini sarfetmişti.