SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş e-bilet sıkıntısını aşıyor

Spor Toto Süper Lig'de F.Bahçe'yi ağırlayacak olan Beşiktaş, passolig'in ilk uygulaması olduğu için yaşadığı sıkıntıyı yavaş yavaş aşıyor.

Güncellenme: 08:25, 17/04/2014
Beşiktaş e-bilet sıkıntısını aşıyor

Atatürk Olimpiyat Stadı'nda Fenerbahçe'yi ağırlayacak olan Beşiktaş'ta e-bilet sıkıntısı yavaş yavaş aşılmaya başladı. Siyah-beyazlı kulüpten yapılan kart satışlarında talep arttığı görüldü.

Kulüp binasında yapılan satış ofisinin yoğunluğu dikkat çekerken, taraflar bu sezonun son derbisini izlemek için gerekli olan Passolig kartını almak için kulüp binasına başvuru yapmaya devam ediyor. Passolig kartı için son güncel başvuru sayısının 48 bin 648 olduğu belirtildi. Siyah-beyazlıların 7 bin taraftarının da Fenerbahçe derbisi için bilet yüklettiği dile getirildi. Çarşı ise e-bileti protesto ederek maça gitmeme kararı aldı.

Galatasaray'ın kartlarının satışına dün başlanırken, ilk gün 5 bin sarı-kırmızılının passolig başvurusunda bulunduğu belirtildi. Toplam 60 bin kişinin başvuruda bulunduğu, 3-4 günlük süreçte yaklaşık 50 bin kişinin daha sisteme dahil olacağının tahmin edildiği öğrenildi.

Milliyet