SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan YETİŞİR

1.AYAK: Son yarışı oldukça ilgi çekici olan MEGAS ve artan formu ile STAVE JOBS öncelikle yazılmalıdır. Geniş altılı oynayanlar VICTORY DAY ve AL ANDALUS yazabilir.

2.AYAK: ADAKARASI, EMERALD QUEEN, LIFE IS LIVE, ESPRESSO, YORKVILLE QUEEN, MAFIC SLIPPER ve İPEK SU altılı kartlarında yer almalıdır.

3.AYAK: Başarılı yarışları ile ön plana çıkan METROPOL kazanıp maiden'e veda edebilir. FANTASTIC LERO en sert rakip olup geniş altılı oynayanlar KASPAR ve AFRİKAYA BAKAN'ı değerlendirebilir.

4.AYAK: Grubun iki etkili ismi MY DAUGHTER ve PAN AMORE arasında geçmesini beklediğim mücadele yarışın birincisini belirleyecektir.

5.AYAK: Son yarışında yarış içinde jokeyini oldukça meşgul eden ve bu yüzden kazanacağı yarışından 2. ayrılan FARUKHAN bu kez kazanabilir. KÜLHAN ve ATACAN KAN diğer şanslı isimler olup, sürpriz PATRON.

6.AYAK: Hayatının ilk startında sıkıştırılmadan yarış gösterilen ve o yarışı sonrası süper duruma gelen CHILDS PLAY birinciliğin en güçlü ismidir. Yarış galobu oldukça dikkat çekici olan ACAR bana göre en sert rakiptir.

TAHMİN

8-9-5-4 1-5-9-6-11-10-7 10-5-8-1 2-6 5-1-2-6 4-1