SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Selçuk’un menajerinden açıklama

Sarı-kırmızılı takımın yıldızı Selçuk İnan'ın Fenerbahçe'ye transfer olacağı iddialarına menajer Batur Altıparmak'tan yanıt geldi.

Güncellenme: 14:16, 16/04/2014
Selçuk’un menajerinden açıklama

Galatasaray’ın tecrübeli orta saha oyuncusu Selçuk İnan’ın menajeri Batur Altıparmak, Radyospor’a yaptığı açıklamada, “Fenerbahçe ile Selçuk’un nasıl bir görüşmesi olabilir. Bu mümkün mü? Selçuk’un Galatasaray’la 2 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Sözleşmeli bir oyuncu bir başka kulüple nasıl olur da görüşür” dedi.

YÖNETİM 3 YIL DAHA UZATMAK İSTİYOR

Selçuk’un Valencia gibi başka takımlardan teklif aldığı iddialarına da yanıt veren Altıparmak, “Selçuk’un 2 yıl daha Galatasaray’la sözleşmesi var. Önümüzdeki hafta yönetimle bir araya geleceğiz. Muhtemelen 3 yıl daha sözleşmeyi uzatacağız. Selçuk da bunu istiyor” ifadelerini kullandı.

FUTBOLDA ZAMAN ZAMAN DÜŞÜŞLER DE OLABİLİR

Alınan beklenmedik sonuçlar sonrası ortaya çıkan tepkiler nedeniyle Selçuk’un moralinin bozulması konusunda ise Batur Altıparmak, “Bunlar futbolda var olan şeyler. Selçuk kendini toparladı Takım iyi sonuçlar aldığında her şey düzelir. Futbolda böyle dönemleri her futbolcu yaşar” dedi.